HORY A MESTO TRENČÍN 

festival horského filmu a dobrodružstva 

slogan
Ďalšie informácie
motiv

ANKETA

A ako hodnotia prvý ročník festivalu Hory a mesto Trenčín jeho návštevníci?

Milan (36)

Na festivale sme boli iba jeden deň. Chceli sme ísť už v piatok, ale bolo vypredané.
Vymyslela to manželka. Bolo super. Spočiatku som mal pocit, že filmy našich synov nebudú baviť, ale opak bol pravdou, veľmi ich zaujali.

Katarína (23)

Ja som kedysi chodila s kamarátmi liezť, obdivujem ľudí, že dokázali to, čo sme videli vo filmoch. Veľmi ma zaujali amatérske filmy.

Peter (33)

Som spokojný s atmosférou. Na festival ma prilákal ten životný štýl, ktorý som chcel spoznať. Úroveň amatérskych filmov sa síce nevyrovnala profesionálnym, ale bolo dobré, že ich organizátori do programu zaradili. Vážim si, že takéto veci robia a dúfam, že bude festival aj na budúci rok.

Tatiana (43)

Pokúšala som sa prísť na festival v piatok, ale bolo vypredané. Prišla som teda dnes. S úrovňou filmov som spokojná. Išla z nich sila, v niektorých momentoch ma mrazilo. Ja som turistka, páčilo sa mi to. Páči sa mi aj výstava fotografií Gaba Čmárika.

Marián (26)

Bol som sa pozrieť na pretekoch v drytoolingu. Aj tam bola vynikajúca atmosféra. Na festivale sa mi rátalo, že dostali priestor aj ľudia, ktorí točia filmy doma. Možno by bolo lepšie, keby tu boli iba poloprofesionálne filmy. Čo ma však najviac dostalo boli tieto fotografie.

(Barbora Prekopová)